Kdy, když ne teď? Kdo, když ne my? 1989-2016

Milí spoluobčané, sestřičky a bráškové,

včera jsme se skrze hru zvládli zapojit do proudu Sametové revoluce a „demonstrace“ na náměstí tak klapla. Budou pokračovat další, přijde generální stávka, přijde hroucení východního bloku a 29. 12. 1989 budeme mít konečně prezidenta, na kterého budeme moc být pyšní ještě dlouho. Budeme mít svobodu.

Važme si jí a dělejme to nejlepší, co můžeme, užívejme si každý den naplno, vyjděme vstříc dnešním výzvám a pomáhejme Pravdě a Lásce vyhrávat v drobnejch i velkejch bitvách se Lží a Nenávistí, ať už ty bitky probíhají uvnitř každého z nás nebo v okolí.

Díky vám všem, kteří jste si přijeli zahrát, všem členům stávkového výboru, kteří to pomohli zorganizovat, StBákům, Divadelníkovi, Vekslákovi i Kovanému komunistovi za úžasné vyladění atmosféry hry a všem, kteří nám půjčili byty, obchody a prostory institucí. Velký dík taky patří všem lidem, kteří pak dorazili na koncert na náměstí, panu zvukaři a kapele GOJI za skvělou atmosféru!

Za rok se sejdeme znovu!

Fotky z akce najdete zde: http://skaut-mostek.rajce.idnes.cz/17.11.2016_Sametka_-_Vrchlabi, zde http://hartanet.rajce.idnes.cz/17.11.2016_Vrchlabi/ a zde http://hory200.rajce.idnes.cz/Koncert_pro_sametove_lidi_-_Vrchlabi_17.11.2016.

Pavel Žalský „Dingo“, vůdce 3. oddílu sv. Vavřince