Nemilé překvapení na tábořišti

Proměnlivé zimní počasí nám nachystalo jedno pořádné, zato nemilé, překvapení. Zřejmě na přelomu měsíců února a března letošního roku došlo na našem tábořišti v Nemojově k pádu dvou stromů (topolů osika) s průměrem kmenů kolem 0,5 m, a to přímo na dřevěnou konstrukci naší táborové jídelny.

Konstrukce obrovský nápor nevydržela a došlo k její úplné destrukci. Zůstala stát pouze část s táborovou kuchyní, které se těžké kmeny vyhnuly. S rodiči našich dětí, pod vedením Jiřího Svitáka, se kuchyně s jídelnou nově stavěla v roce 2012. Měla tedy za sebou již 4 táborové sezóny.

Kromě zbořené jídelny je zlomený táborový stožár a položená je i konstrukce latríny. Čeká nás tedy mnoho práce s opravou celého táborového zázemí, aby bylo vše na letní prázdniny nachystáno.

 

 

Zapsal Panter