Pozvání na masopust

Radostně zveme všechny malé i velké, tlusté i tenké, majetné i ty s dírou v kapse, líné i zvědavé, zachmuřené i smíšky na druhý lánovský masopust. V sobotu 14. února, tedy v poslední sobotu před začátkem postní doby, nastane ta pravá chvíle udělat si legraci kde z koho... ale hlavně ze sebe.

Můžete si na sebe obléct masku nebo přijít jen tak za "obyčejného Čecha". Vyrážíme po poledni od skautské klubovny v Dolním Lánově, průvod bude směřovat do Lánova Prostředního, kde za potravinami v místním parčíku nastane dlouhé veselení. Jsou připraveny hry pro malé i velké příchozí, dramatické scénky, chystají se zabíjačkové pochoutky, svařáček... a k tomu všemu bude hrát pěkně od podlahy skautská kapela. NO řekněte, není škoda zůstat doma?