Tábor Vavřinců byl podpořen Královéhradeckým krajem

Členové 3. oddílu sv. Vavřince svůj letní tábor uskutečnili v Javoříčku (Olomoucký kraj) ve dnech 16.7. - 30.7. 2017. Tábor mohl být realizován i díky podpoře z Královéhradeckého kraje. 

Doprava probíhala vlastním autobusem, kvůli špatnému vlakovému spojení. Tato možnost nám ušetřila několik hodin času, které jsme mohli věnovat zabezpečení tábořiště po příjezdu a úklidu před odjezdem. Tábořiště bylo dobře vybavené a splňovalo naše požadavky pro aktivity s dětmi. Díky tomu mohl program probíhat bez komplikací a byly splněny cíle tábora, tedy výchova k demokracii, kooperaci a procvičování komunikace. I toto jsou atributy zodpovědného a aktivního občana, který se zajímá o dění ve svém městě a kraji, pro nás tedy kraji Královehradeckém.

Prezentace tábora proběhně na tradiční oddílové víkendovce DušDych 3. - 5. 11. 2017.

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon vyuziti-dotace-javoricko2017.pdf396.58 KB