Vrchlabí v pohybu

V sobotu 16. května se ve Vrchlabí uskuteční netradiční akce pro občany i návštěvníky města. Platforma neziskových organizací, které působí na vrchlabsku, se rozhodla pozvat všechny čilé duchem na jednodenní akci v ulicích města. Do přípravy a realizace dne je skrze 3. oddíl sv. Vavřince zapojeno také naše středisko. Právě členové 3. oddílu v těchto dnech po městě postupně rozmisťují symbol celé akce.

 

Necháte-li se zlákat nalezeným "pokladem" a vydáte-li se v sobotu do pohybu, můžete se těšit na bleší trh a kavárnu, živou hudbu, lanové aktivity, bubnovací workshop, jízdu na koních i jednokolce, pečení domácího chleba nebo vavřineckého ragú, hry pro malé i velké. Prostě - bude příležitost zažít město jinak.

 

Další informace k akci naleznete např. na FB platfromy: https://www.facebook.com/vrchlabivpohybu