Roverský kmen Narfell

... alias nejsme mrkve!

Roverský kmen Narfel byl založen na podzim 2015 a sdružuje kluky a holky roverského věku z celého střediska. Vyjímečně silná generace skautů a skautek přešla do reverského věku a slibuje vyjíměčně silné roverské akce, zážitky a zkušenosti. Roverský kmen byl od počátku veden tandemem Jakub Zilvar - Apač a Lada Běhounková - Laduš. Od září 2017 je vůdcem kmene jmenován Štěpán Marek - Král-Íček a zástupce Jakub Škrabálek - Škrabka. V listopadu 2018 byl vůdcem kmene jmenovám Škrabka a jeho zástupcem Vojtěch Krampla - Blesk.

Kmen nejen svým názvem navazuje na předchozí roverský kmen Elubic, alias nejsme mrkve, který při našem středisku působil v letech 2009-2012.

Základní informace

Koedukovaný kmen pro kluky i holky z celého střediska (Hostinné, Vrchlabí, Lánov, Dolní Kalná a okolí...). Členy jsou mladší roveři (15-18 let)

počet členů oddílu: 12 (2018)

sídlo klubovny: Hostinné, Skautský dům