Obsah roku 2013.

Vlčata ze Dvojky v běhu dějin aneb ... od listopadu 2013 do června 2014

Ten čas letí ... Zjišťuji, že jsem pozadu s aktualizacemi, tak to vezmu aspoň stručně a krátce, co se událo u vlčat ve Dvojce od listopadu minulého roku.

15. - 17.11.2013 středisková výprava světlušek a vlčat do Železného Brodu aneb "Kuky se vrací..."

11.1.2014 Tříkrálové sbírka v Hostinném

Událo se na přelomu roku

Konec loňského prosince i začátek prvního měsíce roku byl v našem skautském životě nabitý událostmi, o něž se s Vámi v krátkosti chceme podělit.

• V sobotu 21. prosince přivezli naši skauti Betlémské světlo do Hostinného z Trutnova. Několik fotografií naleznete v galerii. V sobotu 21. a v úterý 24. prosince jsme pak světlo rozdávali ve všech místech, kde působíme - v Hostinném, v Dolní Kalné, v Lánově i ve Vrchlabí.

Oddílové Vánoce 2013

V sobotu 21. prosince nastal den D pro tradiční oddílové Vánoce. V letošním roce jsme se vydali takřka v kompletní sestavě do vrchlabského Domova pro seniory. Zde jsme místním obyvatelům sehráli krátké vánoční představení a pak nastal čas pro malou tvořivou dílnu. Nechybělo cukroví, čas, povídání a vzájemné sdílení a tak společný čas uplynul jak voda...