Hostinné

Středisko zlepšuje zázemí pro oddílovou činnost

V průběhu podzimu byly zahájeny ve skautském domě v Hostinném práce na výměně osvětlení, zejména náhrada původních zářivkových svítidel za nové LED technologie. Dále byly provedeny nátěry všech interiérových dveří vč. výměny kování a v prostoru skladu v přízemí byly realizovány regály pro uskladnění oddílového vybavení.

Investice ve skautském domě v Hostinném byly podpořeny z rozpočtu města Hostinné.

Historická hra se skautům opět povedla aneb A.Jirásek trochu jinak

Na svátek svatého Václava 28. 9. 2017 byla v městském parku v Hostinném připravena pro veřejnost historická hra "Staré pověsti české". Počasí bylo více než skvělé. Vzhledem k tomu, že jednotlivá stanoviště byla opět perfektně připravena, a to především díky Hance Jiřičkové a Martině Dulové, nebyla během celého odpoledne o malé i velké návštěvníky této skautské akce nouze.