sněm

Proběhl střediskový sněm!

Po třech letech jsme se znovu sjeli do Hostinného, abychom společně určili směřování našeho střediska na další tři roky, zvolili zpravodaje, delegáty sněmů a samozřejmě i naše (staronové) střediskové vedení!

Celé sobotní sněmové části předcházela páteční výroční party agentů organizace WEO, založené Robertem-Badenem Powellem, protože jak všichni víme, ti nejlepší z nejlepších agentů se najdou právě mezi skauty.

Střediskový sněm

Datum akce:
11.11.2016 - 12.11.2016

Činovníci střediska Dobráček budou opět volit své vedení na další tříleté období. V pátek proběhne neformální část (zážitková) a v sobotu volební sněm. Schvalovat se budou také cíle a priority na následující období. K účasti jsou zváni i všichni mladší vedoucí z oddílů.

Sněm v Brtnici zvolil nové vedení střediska

Ve dnech 4. - 6. října se v Brtnici u Jihlavy konal řádný sněm střediska dOBRáček. V jeho rámci bylo zvoleno nové vedení střediska či odsouhlaseny priority na nastávající období, proběhla i plodná diskuse k Valnému sněmu Junáka. Součástí víkendu byl bohatý program pro oddílové rady a prožitková cesta životem bratra Františka z Assisi.