XVIII. tábor oddílu sv. Vavřince

Včelnice, Třemešné pod Přimdou
Datum akce:
Pondělí, 13. Červenec 2015 - Neděle, 26. Červenec 2015

Tradiční letní tábor nás tentokrát čeká v západních Čechách, nedaleko Třemešné pod Přimdou.

Pojeďte si se svým oddílem užít nezapomenutelný skautský tábor. Nebude chybět zpívání u ohně, spaní ve stanech, výborná parta skautů a skautek, které už znáte ze svého oddílu. Také vás čeká nová táborová hra.

A kdo se o Vás bude celý tábor starat?

Rybka - Bětka Adamová - šéf tábora a zdravotník, dohližitel nad Rebely, Kubas - Jakub Kašpar - vedoucí Benjamínků, Antík - Klárka Zámečníková - vedoucí Strážkyň, Líza - Ludmila Kubátová - vedoucí Lentilek a hospodář, Anče - Anna Horská - vedoucí Lentilek

Pokud by někdo z Benjamínků nebo Lentilek měl problém zvládnout dvoutýdenní tábor, po domluvě by bylo možné odjet z tábora v neděli 19.7.2015, ale my věříme, že si tábor budou chtít užít celý. Kromě těchto výjimek je pro všechny účastníky tábor do 27.7.

Přiložené soubory:
PDF icon doplnujici_informace.pdf163.17 KB