Jamboree v Japonsku - souhrn zpráv

Pro přehlednost uvádíme souhrn zpráv o našich účastnících 23. světového skautského Jamboree v Japonsku. Vždy, když se v médiích objeví naši zástupci na Jamboree nebo nalezneme něco vhodného ke shlédnutí, najdete to v tomto článku, pěkně den po dni.

28.7.2015

 

Skauti z našeho střediska už dorazili po dlouhé cestě na místo 23. celosvětového jamboree v Japonsku. Pokud Vás zajímají informace a novinky z jamboree, můžete je najít na https://www.facebook.com/JamboreeJaponsko2015 , www.jamboree.cz, kde najdete i další odkazy na zpravodajské servery ČT, ČRo, idnes...

 

Každý druhý den bude z 23rd World Scout Jamboree reportáž v pořadu Zprávičky na kanále ČT Déčko. Dnes se můžete těšit na první vysílání a to v 18:40 českého času.

 

Ve Zprávičkách se jako "komentátorka" z Jamboree objevila naše Borůvka!

29.7.2015

 

Zahajovací ceremoniál na Jamboree

 

shlédnout ho můžete zde: https://www.youtube.com/watch?t=84&v=YjdQX6NKv0I

1.8.2015

 

Zprávičky z Jamboree s našimi vyslanci

 

Pokud jste nestihli v přímém přenosu, můžete se podívat na webu ČT

 

http://decko.ceskatelevize.cz/zpravicky

 

ve zprávičkách 28.7. je naše Borůvka, dále pak 30.7. a 1.8. uvidíte Králíčka, Škrabku, Mikiho a Lukajdu během sportování :o)

 

Každé dva dny jsou ve zprávičkách reportáže z Japonska, dívejte se na další 3.8.

Škrabka2.8.2015

 

Škrabkova kovárna na Jamboree

 

Po Borůvčině vystoupení ve Zprávičkách představujeme naši další Jamboree celebritu - Škrabku. Na jamboree si vezl vlastní kovárnu. Kdo se tím může pochlubit? :o)