Ubytování

To, co jsme získali a vydobyli svou prací, chceme sdílet s ostatními. Nabízíme pronájem kluboven i tábořiště pro další skautské oddíly, jiná dětská sdružení či organizace.

Skautský dům Hostinné

Evropa - Česká republika - Podkrkonoší - Hostinné. Malebné městečko s bohatou historií, střed města, hřiště, městský park..... Zde stojí sídlo našeho střediska. Zděná cihlová budova bývala ubytovna učitelů, potom prostor školních dílen. V roce 2003 jsme dostali přízemí objektu od města do dlouhodobého užívání.

Rezervace ubytování - pronájmu

Odesláním tohoto formuláře si předběžně zarezervujete tzv. ubytování (pronájem prostor a vybavení) ve Skautském domě v Hostinném nebo na tábořišti v Nemojově.

Klubovna v Lánově - Márnice

Sedmý oddíl z  Dolního Lánova sídlí v klubovně na kraji obce v areálu kostela sv. Jakuba. Objekt, ve kterém se nacházejí klubovny, je svým bývalým posláním tak trochu tajemný – jedná se totiž o bývalou márnici. Malou nevýhodou je chybějící přípojka vody, pro kterou se tak musí ke hřbitovu. Vše ale vynahrazuje krásná atmosféra místa i výhledy na Krkonoše. Kolem klubovny je dostupné ohniště a menší hřiště.